مجموعه فراوری آبزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات ماهی و میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرید ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید

اطلاعاتی درباره ماهی سیباس ۶۰۰ گرمیتولید انواع ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی

یکی از انواع ماهیان دریایی و پرورشی که در کشورهای جنوب شرقی آسیا به آوازه ای بسیار دست یافته و طرفداران بیشماری را سمت خود سوق داده، ماهی سیباس بوده که با توجه به ویژگی های ظاهری خوب و گوشت خیلی لذیذی که به همراه دارد، در زمره بهترین ماهیان پرورشی قرار گرفته است. اکنون در بازار ماهی، نمونه های متعددی از این محصول مانند ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی یخچالی تازه به فروش رسیده و می توانید سفارشات خرید عمده خود از آن را انجام دهید.

سفارش خرید ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی

اطلاعاتی درباره ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی

اطلاعاتی درباره ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی یکی از ماهیانی که اختصاص به سواحل جنوب شرقی ایران داشته و حتی در سایر کشورهای جهان مانند مالزی، تایوان، استرالیا و تایلند، به عنوان ماهیان مصرفی رواج یافته، ماهی سیباس بوده که نه تنها در بازارهای داخلی، بلکه در بازارهای صادراتی نیز با حجمی از تقاضا روبرو شده است.

این ماهی نه تنها در آبهای آزاد دریا زیسته بلکه امروزه در حوزه های پرورش ماهی نیز به صورت عمده تکثیر یافته و جزو گرانترین و بهترین ماهیان نیز به شمار می آید.

اگر بخواهیم اطلاعات کلی تری را درباره ماهی سیباس ارائه دهیم، می توان با استفاده از موارد زیر آنها را بیان داشت:

  1. یکی دیگر از نام های این ماهی، بس دریایی خالدار بوده و از فرآیند رشد سریع برخوردار می باشد.
  2. نوعی ماهی جدید محسوب شده و زمانی که وزن آن به 1 کیلو می رسد، به بازار راه خواهد یافت.
  3. از جمله دلایلی که باعث محبوبیت ماهی سیباس در بازار شده اند، یکی گوشت بی نظیر و خوشمزه آن و دیگری بدون تیغ بودن این ماهی بوده که نحوه مصرف آن را آسان نموده است.
  4. منطقه ای به نام چاه پهن تنگستان واقع در استان بوشهر اقدام به تولید و تکثیر این ماهی می نماید.
  5. سالانه 500 تن از آن تولید گشته و اکنون در گروه ماهیان صادراتی درجه یک نیز قرار گرفته است.
  6. همچنین از ارزش غذایی آن اگر بخواهیم بگوییم، باید عنوان داشت که دارای 19/5 گرم پروتئین، 83 کیلوکالری انرژی، 220 میلی گرم فسفر، 416 میلی گرم پتاسیم و … می‌باشد.

تولید انواع ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی

تولید انواع ماهی سیباس ۶۰۰ گرمی اکنون تولید ماهی سیباس به تازگی در کشور ما صورت گرفته و با بازدهی بسیار خوبی همراه بوده که این موضوع تولیدکنندگان یا پرورش دهندگان ماهی را به تولید هرچه بیشتر این محصول ترغیب نموده است.

یکی از روش های نوینی که تولیدکنندگان کشورمان برای تولید انواع ماهی سیباس به کار بسته و به نتایج قابل قبولی از آن دست یافته اند، روش RAS است که به آن سیستم پرورش ماهی مداربسته و فوق متراکم نیز می گویند.
لازم به ذکر می باشد تولیدات  ماهی با تکیه بر همین روش، نه تنها باعث تامین نیاز داخل کشور از آن شده، بلکه به صادرات گسترده از آن نیز منتهی گشته و ارزآوری قابل توجهی را به دنبال داشته است.

پریسا میلانی

مجموعه فراوری آبزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات ماهی و میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید